Een winwin situatie

Het zal je verbazen hoeveel mensen hun gebruikte vet door de gootsteen of het toilet spoelen. Het kost jaarlijks miljoenen om de eigen afvoer of het riool te ontstoppen.

Waar kun je dit tweedehands vet dan eigenlijk inleveren? Natuurlijk bij de stort in Kollum. Maar je kunt het ook veel dichterbij inleveren.  Bij SV De Lauwers staat een gele container waar je dit vet in kwijt kunt. Uiteraard niet los gestort maar  bijvoorbeeld in de flessen waarin je het hebt gekocht.  Voordeel voor jezelf dat je niet naar Kollum hoeft, maar even naar Halfweg. Voordeel voor voetbalvereniging dat ze voor een volle container een vergoeding krijgen.

Een winwin situatie dus.
Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor