Goed begin na de winterstop JO-11

Goed begin na de winterstop JO-11

Nadat de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen was afgelast, mochten de boys Zaterdagmorgen wel aantreden tegen de leeftijdsgenoten van de Sweach uit Beetsterzwaag. Het was de eerste wedstrijd in de 2de klas en dat was voor iedereen wel spannend. Konden de boys zich meten met leeftijdsgenoten op dit niveau. Na een aarzelend begin kreeg de Lauwers de overhand en lukte het Martijn Z om de score te openen. Daarna volgende 10 minuten later de 2-0 wederom Martijn Z. Maar na wat onzeker uitverdedigen van de Lauwers schoot de Sweach de 2-1 binnen en volgde er een paar minuten van onzekerheid. Nadat Egbert nog een knappe redding had om de gelijkmaker te voorkomen was het tijd voor de thee. De 2de helft was het verzet gebroken van de Sweach en liepen de boys uit naar een 5-2 via Martijn Z Lieuwe en Thomas. Wat opviel in deze wedstrijd dat de Lauwers vooral fysiek de bovenliggende partij was. Klasse gedaan jongens en op naar de 2de wedstrijd.

P.s Elly en Petronella bedankt voor het mij erop attenderen dat ik een stukje moest schrijven!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor