Uitstellen algemene ledenvergadering + rollades

Beste leden,

 

Onderstaand een tweetal clubzaken ter informatie:

 

Ledenvergadering:

Gezien de welbekende omstandigheden kan de algemene ledenvergadering, welke normaal gesproken eind november/begin december plaatsvindt, geen doorgang vinden. We hopen begin volgend jaar een datum te kunnen plannen.  Een online variant is besproken maar wordt als niet wenselijk beschouwd.

 

Rollades:

Zoals de afgelopen jaren gebruikelijk was ontvingen alle vrijwilligers in de decembermaand een lekkere rollade van de club. Deze jaargang slaan we over aangezien we deze uitgave nu niet willen doen. Uiteraard wel een dankwoord aan alle vrijwilligers! Bedankt voor jullie inzet!

Wel houden de vrijwilligers een feestavond in het vooruitzicht. Dit om het afronden van de renovatie/verbouwing te vieren.

 

Namens het bestuur,

Hedman Vellenga

 

 

 

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Ens 1 - De Lauwers 1
Datum: 10-06
Aanvang: 14:30
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor