Wedstrijdschema Dijkstra toernooi 2022

Wedstrijdschema Dames : 24/6/2022

 

 

Poule A                                

De Lauwers 1

vv Grijpskerk

GSVV

sv Marum

Oostergo

 

 

Aanvang        Veld A                                                      Scheidsrechter                 Uitslag

 

19:00 uur        De Lauwers 1 – Oostergo                              J Doornbosch                         –

19:00 uur        vv Grijpskerk – GSVV                                 W. Kuiken                              –

19:15 uur        GSVV – De Lauwers 1                                 JE. Boerema                           –

19:15 uur        Oostergo – sv Marum                                               J. Doornbosch                                   –

19:30 uur        sv Marum – GSVV                                      JE. Boerema                           –

19.30 uur        De Lauwers 1 –  vv Grijpskerk                     J. Doornbosch                                   –

19.45 uur        vv Grijpskerk – sv Marum                            B. Helmholt                           –

19.45 uur        GSVV – Oostergo                                        JE. Boerema                           –

20.00 uur        sv Marum – De Lauwers 1                           B. Helmholt                           –

20.00 uur        Oostergo – vv Grijpskerk                             JE. Boerema                           –

 

 

 

 

 

Poule B                                 

De Lauwers 2

De Lauwers vrijdag team

Zeester

 vv Kollum 2

Team Reunited

                                              

           

Aanvang        Veld B                                                      Scheidsrechter                   Uitslag

 

19:00 uur        De Lauwers vrijdag – De Lauwers 2             B. Helmholt                           –

19:00 uur        Zeester – vv Kollum 2                                              Y. Zijlstra                               –

19:15 uur        vv Kollum – De Lauwers vrijdag                  Y. Zijlstra                              –

19:15 uur        De Lauwers 2 – Team Reunited                    B. Helmholt                           –

19:30 uur        Team Reunited – vv Kollum 2                      W. Kuiken                             –

19.30 uur        De Lauwers vrijdag – Zeester                                   Y. Zijlstra                               –

19.45 uur        Zeester – Team Reunited                               W. Kuiken                             –

19.45 uur        vv Kollum 2 – De Lauwers 2                        Y. Zijlstra                               –

20.00 uur        Team Reunited – De Lauwers vrijdag           W. Kuiken                             –

20.00 uur        De Lauwers 2 – Zeester                                J. Doornbosch                                   –

 

 

Wedstrijdschema kruisfinales:

 

Aanvang        Veld A 1                                                       Scheidsrechter                 Uitslag

 

20:15 uur        Nr 1 Poule A –   Nr 2   Poule B                     Y. Zijlstra                               –

20.15 uur        Nr 1 Poule B  –  Nr 2   Poule A                    JE. Boerema                           –

 

 

 

 

Finale ronden:     

 

 

Aanvang        Plaats                                                    Veld       Scheidsrechter            Uitslag      

 

 

20:30 uur        9e – 10e   nr.5 uit poule A en B         B veld            W. Kuiken                  –                                            

20:30 uur        7e -8e      nr.4 uit poule A en B          A veld                        Y. Zijlstra                   –

 

20:30 uur        5e – 6e     nr 3 uit poule A en B          A veld            JE. Boerema               –

 

20.45 uur        3e – 4e      verliezers kruisfinale          A veld                        B. Helmholt                –

 

 

 

 

 

Finale :

 

Veld A           Plaats                                                            Scheidsrechter                 Uitslag

 

20:45 uur        1e – 2e            Winnaars kruisfinales            J. Doornbosch                                   –

 

 

 

 

 

Na afloop van de wedstrijden is er feest in de tent met

Drive in disco show

‘Dream Paradise’.

 

 

 

Rond 22:15 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden in de feesttent.

 

 

 

Heren 25/6/2022

 

POULE A

1       Burum

2       vv Kollum

3       Visvliet

4       Warfstermolen

5       Pompster Boys

6       Dijkstra’s

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdschema

 

Aanvang                                                                       Veld    Scheidsrechter                   Uitslag

 

10.30 uur           Dijkstra’s  – Warfstermolen               B         Y. Zijlstra                        –

10.50 uur           Burum – Visvliet                                  A         HJ van der Bij                –

11.10 uur           Pompster Boys  – vv Kollum             A         JJE. Boerema                –

11.30 uur           Visvliet –  Dijkstra’s                            B         J. Doornbosch                       –

11.50 uur           Warfstermolen – Pompster Boys      A         GJ. Lania                       –

12.10 uur           vv Kollum  – Burum                            A         M. Rozema                    –

12.30 uur           Visvliet – Warfstermolen                    A         Y. Zijlstra                        –

12.50 uur           Dijkstra’s  – vv Kollum                                   A         HJ van der Bij                        –

13.10 uur           Burum – Pompster Boys                   B         JE. Boerema                  –

13.30 uur           vv Kollum – Visvliet                            B         GJ. Lania                       –

13.50 uur           Pompster Boys – Dijkstra’s               B         M. Rozema                   –

14.10 uur           Burum – Warfstermolen                     B         J. Doornbosch                       –

14.30 uur           Visvliet – Pompster Boys                   A         HJ van der Bij                –

14.50 uur           Warfstermolen – vv Kollum                B         JE. Boerema                  –

15.10 uur           Dijkstra’s – Burum                             A         Y. Zijlstra                        –

 

 

POULE B

1       Zeester

2       Lauwerzijl

3       Engwierum

4       Heemstra Boys

5       Munnekezijl

6       FC LEO

 

 

Wedstrijdschema

 

Aanvang                                                                       Veld    Scheidsrechter                   Uitslag

 

10.30 uur           Zeester – Munnekezijl                                   A         GJ. Lania                    –

10.50 uur           Engwierum – Heemstra Boys             B         J. Doornbosch                       –

11.10 uur           Lauwerzijl  – FC LEO                         B         M. Rozema                    –

11.30 uur           Heemstra Boys – Zeester                 A         Y. Zijlstra                        –

11.50 uur           Munnekezijl – Lauwerzijl                    B         HJ van der Bij                –

12.10 uur           FC LEO – Engwierum                                    B         JE. Boerema                          –

12.30 uur           Heemstra Boys – Munnekezijl           B         J. Doornbosch                       –

12.50 uur           Zeester – FC LEO                             B         M. Rozema                   –

13.10 uur           Engwierum  – Lauwerzijl                    A         GJ. Lania                      –

13.30 uur           FC LEO – Heemstra Boys                A         HJ van der Bij                –

13.50 uur           Lauwerzijl – Zeester                          A         JE. Boerema                  –

14.10 uur           Engwierum – Munnekezijl                  A         Y. Zijlstra                        –

14.30 uur           Heemstra Boys  – Lauwerzijl             B         M. Rozema                    –

14.50 uur           Munnekezijl – FC LEO                       A         GJ. Lania                       –

15.10 uur           Zeester – Engwierum                         B         J. Doornbosch                       –

 

2e ronde

 

 

 

Wedstrijdschema Kruisfinales:

 

Aanvang                                                                       Veld    Scheidsrechter                   Uitslag

 

15.45 uur           nr. 2 Poule A – nr. 1 Poule B               A          M. Rozema                            –

15.45 uur           nr. 1 Poule A – nr. 2 Poule B             B         JE. Boerema                             –

     

 

 

FINALE RONDEN

 

 

Aanvang           Plaats                                                               Veld           Scheidsrechter

 

15.30 uur           11e  – 12e   nr 6 uit poule A en B                                                         B                  HJ van der Bij

15.30 uur           9e  -10e       nr 5 uit poule A en B                        B                J. Doornbosch

15.30 uur           7e  – 8e        nr 4 uit poule A en B                        A                GJ. Lania

15.30 uur           5e  – 6e        nr 3 uit poule A en B                        A                M. Rozema

16.15 uur           3e  – 4e        verliezers kruisfinale                       A                HJ van der Bij

 

16.45 uur           FINALE   Winnaars kruisfinale                       A               Y. Zijlstra

 

Grensrechters in de FINALE:  HJ van der Bij  en J. Doornbosch

 

 

 

Vanaf 16.00 uur is er  muziek in de feesttent m.m.v disco show “Dream Paradise” en zanger Peter van Dekken

 

 

+/- 18.30 uur Prijsuitreiking in de feesttent door Oedse Paauw.

 

 

21.00 uur live muziek met de Duitse showband  “Countdown” en disco show ‘Dream Paradise’ in de feesttent.

 

 

Wedstrijdreglement heren

–           Het toernooi wordt gespeeld volgens de reglementen en bepalingen van de K.N.V.B., behoudens de in dit reglement vermelde afwijkingen.

–           De wedstrijdduur is 1 x 20 min, waarbij niet wordt gewisseld.

–           Bij een eindstand met een gelijk aantal punten geldt het doelsaldo.

–           Is dit ook gelijk dan worden er strafschoppen genomen. Deze worden genomen op het trainingsveld.

–           In de kruisfinales en de finale duurt de wedstrijd 2 x 15 minuten, mocht aan het eind de stand gelijk zijn, dan wordt er 2 x 5 minuten verlengd (niet in de kruisfinales daar strafschoppen bij gelijke stand). Is de stand dan nog gelijk, dan worden er strafschoppen genomen.

–           In de finaleronden worden de wedstrijden beslist door strafschoppen behalve voor de beste 4 teams.

–           In de kruisfinales en de finale wordt er wel van helft gewisseld.

–           De tijd wordt bijgehouden door de geluidswagen, behalve in de finale (tijd door de scheidsrechter).

–           De eerstgenoemde club heeft de aftrap en speelt het dichtst bij de kantine (behalve in de finaleronde).

–           Bij gelijke kleuren van shirts dient de eerstgenoemde ploeg voor andere shirts te zorgen (liggen in de geluidswagen).

–           Een wedstrijd dient op het vastgestelde tijdstip te beginnen. Men moet zorg dragen tijdig op het veld aanwe­zig te zijn. Bij te laat aanwezig zijn voor een wedstrijd kan de tegenstander reglementair als winnaar worden verklaard met 2-0.

–           Elke ploeg zorgt voor een eigen grensrechter.

–           Een speler mag tijdens het toernooi voor slechts 1 club uitkomen.

–           Er mogen per wedstrijd vijf wissels worden gebruikt.

–           Mocht er tijdens het toernooi een speler uit het veld worden gestuurd, dan wordt deze 1 wedstrijd geschorst.

–           Mocht een speler tijdens het toernooi een gele kaart krijgen, dan dient de speler bestraft te worden met 5 minuten straftijd, krijgt de desbetreffende speler nog­maals een gele kaart wordt dit automatisch rood.

–           De eerstgenoemde club draagt zorg voor de wedstrijdbal (deze dient na de wedstrijd bij de scheidsrechter te worden ingeleverd). Ook de ballen die in de bosjes zijn beland!!!

–           De beslissingen van de scheidsrechters zijn bindend.

–           De commissie van het Dijkstra toernooi en vv De Lauwers dragen geen enkele verantwoording voor ongevallen, beschadiging of vermissing van eigendom­men.

–           In alle gevallen waarin dit reglement niet voorziet beslist de toernooileiding.

–           Na afloop van iedere wedstrijd moeten de leiders aan de wedstrijdleiding doorgeven wie er gescoord heeft i.v.m. de topscoorders bokaal

–           Na afloop van iedere wedstrijd is er thee voor de spelers in de feesttent.

–           Deelname aan het toernooi is op eigen risico.

 

 

Wedstrijdreglement Dames

 

  • Het toernooi wordt gespeeld volgens de reglementen en bepalingen van de K.N.V.B.,behoudens de in dit reglement vermelde afwijkingen.
  • De wedstrijdduur is 1x 15 minuten, eerstgenoemde ploeg speelt het dichts bij de kantine en heeft de aftrap.
  • Bij een eindstand met een gelijk aantal punten geldt het doelsaldo.
  • Is dit ook gelijk dan worden er strafschoppen genomen.
  • In de finale duurt de wedstrijd 2 x 10 minuten.
  • De tijd wordt bijgehouden door de wedstrijdleiding in de geluidswagen.
  • Bij gelijke kleuren van shirts dient de eerstgenoemde ploeg voor andere shirts te zorgen (liggen in de geluidswagen).
  • In de finalerondenworden worden de wedstrijden beslist door strafschoppen behalve voor de beste 4 teams.
  • Een wedstrijd dient op het vastgestelde tijdstip te beginnen. Men moet zorg dragen tijdig op het veld aanwezig te zijn. Bij te laat aanwezig zijn voor een wedstrijd kan de tegenstander reglementair als winnaar worden verklaard met 2-0.
  • Er mag per wedstrijd onbeperkt worden gewisseld.
  • Mocht er tijdens het toernooi een speler uit het veld worden gestuurd, dan wordt deze 1 wedstrijd geschorst.
  • Mocht een speler tijdens het toernooi een gele kaart krijgen, dan dient de speler bestraft te worden met 5 minuten straftijd, krijgt de desbetreffende speler nog­maals een gele kaart wordt dit automatisch rood.
  • De eerstgenoemde club draagt zorg voor de wedstrijdbal (deze dient na de wedstrijd bij de scheidsrechter te worden ingeleverd). Ook de ballen die in de bosjes zijn beland!!!
  • De beslissingen van de scheidsrechters zijn bindend.
  • De commissie van het Dijkstra toernooi en vv De Lauwers dragen geen enkele verantwoording voor ongevallen, beschadiging of vermissing van eigendommen.
  • In alle gevallen waarin dit reglement niet voorziet beslist de toernooileiding.
  • Na afloop van iedere wedstrijd moeten de leiders aan de wedstrijdleiding doorgeven wie er gescoord heeft i.v.m. de topscoorders bokaal.
  • Deelname aan het toernooi is op eigen risico.
  • Na afloop van iedere wedstrijd is er thee voor de spelers in de feesttent.

 

 

 

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
De Lauwers 2 - Warffum 2
Datum: 26-11
Aanvang: 13:30
Be Quick Dokkum VR 18+1 - De Lauwers VR18+1
Datum: 02-12
Aanvang: 20:00
De Lauwers VR18+2 - WTOC VR18+1
Datum: 02-12
Aanvang: 20:00
Noordbergum JO7-1JM - De Lauwers JO7-1
Datum: 03-12
Aanvang: 09:00
De Lauwers JO13-1 - ONB JO13-2
Datum: 03-12
Aanvang: 09:30
De Lauwers JO11-1 - Drogeham JO11-1
Datum: 03-12
Aanvang: 09:30
De Lauwers JO9-1 - Zuidhorn JO9-3
Datum: 03-12
Aanvang: 10:00
FC LEO 1 - De Lauwers 1
Datum: 03-12
Aanvang: 14:00
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor