De Lauwers wint eigen toernooi

De Lauwers won afgelopen zaterdag net als vorig jaar het eigen oefentoernooi. Het Lauwers toernooi, dat al vanaf 2017 wordt gehouden, had ook nu weer bekende clubs uitgenodigd. Ook dit keer weer OKVC en Grijpskerk 2 en GSVV voor de 1e keer.

De Lauwers won de eerste wedstrijd met 1-0 van Grijpskerk 2 door een goal van Lars Riemersma op aangeven van Martijn Fokkema. Het was Lars zijn eerste goal voor De Lauwers.

De 2e tweede wedstrijd tegen OKVC werd met 2-0 gewonnen door goals van BP. Nieuwenhuis en GertJan Verbruggen. Doordat de concurrenten punten liet liggen had De Lauwers aan een punt genoeg tegen GSVV. De Lauwers kreeg wel kansen maar GSVV ook. Doordat er niet weer gescoord bleef het 0-0 en werd De Lauwers kampioen van zn eigen toernooi met 7 punten. Grijpskerk werd 2e met 6 punten. GSVV 3e met 4 punten en laatste OKVC met 0 punten.

Het was weer een geslaagd toernooi ook mede dankzij de scheidsrechters Gertjan Lania en Brian Elzinga. De enige smet was de beenbreuk van een speler van Grijpskerk. We wensen hem heel veel sterkte toe.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor