Wedstrijdschema Dames Dijkstra toernooi 2023

Wedstrijdschema Dames :

Poule A                                  vv Grijpskerk 1
Sv Marum
GSVV
De Lauwers 2
ASC
Fc. Grootegast

Aanvang          Veld A                                                                     Scheidsrechter                  Uitslag

19:00                vv Grijpskerk 1 – Fc. Grootegast 2                     A. vd Laan                                –
19:00                Sv Marum – ASC                                                   Y. Zijlstra                                   –
19:15                GSVV – vv De Lauwers 2                                     W. Kuiken                                 –
19:15                ASC – vv Grijpskerk 1                                           B. Helmholt                              –
19:30                Fc. Grootegast 2 – vv De Lauwers 2                  J. Doornbosch                          –
19:30                Sv Marum – GSVV                                                J. Holtrop                                  –
19:45                vv Grijpskerk 1 – vv De Lauwers 2                    B. Helmholt                               –
19:45                ASC – GSVV                                                           A. vd Laan                                  –
20:00                Fc. Grootegast 2 – Sv Marum                            W. Kuiken                                  –
20:00                GSVV – vv Grijpskerk 1                                        Y. Zijlstra                                   –
20:15                vv De Lauwers 2 – Sv Marum                             J. Doornbosch                          –
20:15                ASC – Fc. Grootegast 2                                        J. Holtrop                                  –
20:30                vv Grijpskerk 1 – Sv Marum                                A. vd Laan                                –
20:30                GSVV – Fc. Grootegast 2                                      Y. Zijlstra                                  –
20:45                vv De Lauwers 2 – ASC                                         W. Kuiken                                –

Poule B                                  Grijpskerk 3
Kollum
De Lauwers 1
Grijpskerk 2
Oostergo
Fc. Grootegast
1

Aanvang          Veld B                                                                     Scheidsrechter                  Uitslag

19:00                Grijpskerk 3 – Fc. Grootegast 1                           J. Doornbosch                        –
19:00                Kollum – Oostergo                                                 W. Kuiken                               –
19:15                De Lauwers 1– Grijpskerk 2                                  A. vd Laan                               –
19:15                Oostergo– Grijpskerk 3                                         J. Holtrop                                 –
19:30                Kollum – Grijpskerk 2                                            B. Helmholt                             –
19:30                Fc. Grootegast 1 – De Lauwers 1                         Y. Zijlstra                                  –
19:45                Grijpskerk 3 – Grijpskerk 2                                    J. Doornbosch                         –
19:45                Oostergo – De Lauwers 1                                      J. Holtrop                                 –
20:00                Fc. Grootegast 1 – Kollum                                     A. vd Laan                                –
20:00                De Lauwers 1 – vv Grijpskerk 3                            J. Holtrop                                 –
20:15                Grijpskerk 2 – Kollum                                             B. Helmholt                             –
20:15                Oostergo – Fc. Grootegast 1                                 Y. Zijlstra                                  –
20:30                Grijpskerk 3 – Kollum                                             J. Doornbosch                         –
20:30                De Lauwers 1 – Fc. Grootegast 1                          W. Kuiken                                –
20:45                Grijpskerk 2  – Oostergo                                         B. Helmholt                            –

 

 

Wedstrijdschema Kruisfinales :

Halve Finales:

Aanvang:                                                                                               Scheidsrechter                 Uitslag

21:00        Veld A1           Nr 1 Poule A – Nr 2 Poule B                     A. vd Laan                              –
21:00        Veld A2           Nr 1 Poule B  – Nr 2 Poule A                    Y. Zijlstra                                –

Pauze 21:15 – 21:25

 

Wedstrijd 3e en 4e plaats:

Aanvang:                                                                                               Scheidsrechter

21:25        Veld A2           Verliezers Halve Finales                           J. Holtrop                               –

 

Finale:

Aanvang:                                                                                               Scheidsrechter

21:25        Veld A1           Winnaars Halve Finales                            B. Helmholt                          –

 

 

 

Na afloop van de wedstrijden is er feest in de tent met

Drive in disco show

‘Dream Paradise’.

 

 

 

Rond 22:15 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden in de feesttent.

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
De Lauwers JO8-1 - Zeester JO8-1JM
Datum: 02-03
Aanvang: 09:00
De Lauwers JO14-1 - FC Burgum JO14-2
Datum: 02-03
Aanvang: 09:30
De Lauwers JO11-1 - Fc. Grootegast JO11-2
Datum: 02-03
Aanvang: 09:30
De Lauwers JO12-1 - Blija JO12-1JM
Datum: 02-03
Aanvang: 10:00
De Lauwers 2 - Noordpool-U.F.C. 2
Datum: 02-03
Aanvang: 14:30
TFS 1 - De Lauwers 1
Datum: 02-03
Aanvang: 15:00
De Lauwers JO9-1 - Aduard 2000 JO9-1JM
Datum: 09-03
Aanvang: 10:00
De Lauwers VR18+1 - Jistrum VR18+1
Datum: 15-03
Aanvang: 19:00
Zwaagwesteinde VR18+2 - De Lauwers VR18+2
Datum: 15-03
Aanvang: 19:30
De Lauwers 35+1 - Buitenpost 35+1
Datum: 15-03
Aanvang: 19:30
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor