Wedstrijdschema Heren Dijkstra toernooi 2023

POULE A                                  1       Engwierum

2       vv Kollum

3       Burum

4       Warfstermolen

5       Heemstra Boys

6       Munnekezijl

 

 

Wedstrijdschema

 

Aanvang                                                                       Veld    Scheidsrechter                   Uitslag

 

10.30 uur           Engwierum  – Warfstermolen             B         M. Rozema                    –

10.50 uur           Burum – Heemstra Boys                    A         JE. Boerema                  –

11.10 uur           Munnekezijl  – vv Kollum                   A         J. Doornbosch                           –

11.30 uur           Heemstra Boys –  Engwierum           B         Y. Zijlstra                        –

11.50 uur           Warfstermolen – Munnekezijl            A         HJ van der Bij                –

12.10 uur           vv Kollum  – Burum                            A         GJ. Lania                       –

12.30 uur           Heemstra Boys – Warfstermolen      A         M. Rozema                    –

12.50 uur           Engwierum  – vv Kollum                    A         JE. Boerema                  –

13.10 uur           Burum – Munnekezijl                         B         J. Doornbosch                           –

13.30 uur           vv Kollum – Heemstra Boys              B         HJ van der Bij                –

13.50 uur           Munnekezijl – Engwierum                  B         GJ. Lania                      –

14.10 uur           Burum – Warfstermolen                     B         Y. Zijlstra                        –

14.30 uur           Heemstra Boys – Munnekezijl           A         JE. Boerema                  –

14.50 uur           Warfstermolen – vv Kollum                B         J. Doornbosch                           –

15.10 uur           Engwierum – Burum                          A         M. Rozema                    –

 

POULE B

1       Dijkstra’s

2       Lauwerzijl

3       Pompster Boys

4       Boerakker

5       Visvliet

6       Zeester

 

Wedstrijdschema

 

Aanvang                                                                       Veld    Scheidsrechter                   Uitslag

 

10.30 uur           Zeester – Pompster Boys                 A         HJ van der Bij                –

10.50 uur           Dijkstra’s – Visvliet                              B         Y. Zijlstra                        –

11.10 uur           Lauwerzijl  – Boerakker                     B         GJ. Lania                       –

11.30 uur           Visvliet – Zeester                               A         M. Rozema                    –

11.50 uur           Pompster Boys – Lauwerzijl              B         JE. Boerema                  –

12.10 uur           Boerakker – Dijkstra’s                                   B         J. Doornbosch                                       –

12.30 uur           Visvliet – Pompster Boys                   B         Y. Zijlstra                        –

12.50 uur           Zeester – Boerakker                         B         GJ. Lania                      –

13.10 uur           Dijkstra’s  – Lauwerzijl                       A         HJ van der Bij               –

13.30 uur           Boerakker – Visvliet                           A         JE. Boerema                  –

13.50 uur           Lauwerzijl – Zeester                          A         J. Doornbosch                           –

14.10 uur           Dijkstra’s – Pompster Boys               A         M. Rozema                    –

14.30 uur           Visvliet  – Lauwerzijl                           B         GJ. Lania                       –

14.50 uur           Pompster Boys – Boerakker             A         HJ van der Bij                –

15.10 uur           Zeester – Dijkstra’s                           B         Y. Zijlstra                        –

 

2e ronde

 

 

 

Wedstrijdschema Kruisfinales:

 

Aanvang                                                                       Veld    Scheidsrechter                   Uitslag

 

15.45 uur           nr. 2 Poule A – nr. 1 Poule B               A          GJ. Lania                                   –

15.45 uur           nr. 1 Poule A – nr. 2 Poule B               B          J. Doornbosch                                       –

     

 

 

FINALE RONDEN

 

 

Aanvang           Plaats                                                               Veld              Scheidsrechter

 

15.30 uur           11e  – 12e   nr 6 uit poule A en B                                                B                   JE. Boerema

15.30 uur           9e  -10e       nr 5 uit poule A en B                        B                Y. Zijlstra

15.30 uur           7e  – 8e        nr 4 uit poule A en B                        A                HJ van der Bij

15.30 uur           5e  – 6e        nr 3 uit poule A en B                        A                GJ. Lania

16.15 uur           3e  – 4e        verliezers kruisfinale                       A                JE. Boerema

 

16.45 uur           FINALE   Winnaars kruisfinale                       A               M. Rozema

 

Grensrechters in de FINALE:  HJ van der Bij  en J. Doornbosch

 

 

 

Vanaf 16.00 uur is er  muziek in de feesttent m.m.v disco show “Dream Paradise” en zanger Johnny de Vries

 

 

+/- 18.45 uur Prijsuitreiking in de feesttent door Oedse Paauw.

 

 

21.00 uur live muziek met de top coverband  “Barcode” en disco show ‘Dream Paradise’ in de feesttent.

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
De Lauwers JO8-1 - Zeester JO8-1JM
Datum: 02-03
Aanvang: 09:00
De Lauwers JO14-1 - FC Burgum JO14-2
Datum: 02-03
Aanvang: 09:30
De Lauwers JO11-1 - Fc. Grootegast JO11-2
Datum: 02-03
Aanvang: 09:30
De Lauwers JO12-1 - Blija JO12-1JM
Datum: 02-03
Aanvang: 10:00
De Lauwers 2 - Noordpool-U.F.C. 2
Datum: 02-03
Aanvang: 14:30
TFS 1 - De Lauwers 1
Datum: 02-03
Aanvang: 15:00
De Lauwers JO9-1 - Aduard 2000 JO9-1JM
Datum: 09-03
Aanvang: 10:00
De Lauwers VR18+1 - Jistrum VR18+1
Datum: 15-03
Aanvang: 19:00
De Lauwers 35+1 - Buitenpost 35+1
Datum: 15-03
Aanvang: 19:30
Zwaagwesteinde VR18+2 - De Lauwers VR18+2
Datum: 15-03
Aanvang: 19:30
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor