De Lauwers en Tinus Huisma verlengen samenwerking

Tinus Huisma blijft langer aan als hoofdtrainer van VV de Lauwers. De 35-jarige inwoner van Twijzel heeft zijn komende zomer aflopende contract met een jaar verlengd.

Huisma is sinds het seizoen 2019/2020 trainer van bij het vlaggenschip van de club in het blauw/wit. Met de verlenging gaat hij zijn vijfde seizoen in. “Deze keuze is breed gedragen, de selectie wilde zelf graag door met Tinus, zijn oefenstof/training en de begeleiding vóór, tijdens en na de wedstrijden is uitstekend en goed doordacht aldus voorzitter Hedman Vellenga” Namens het bestuur wensen we Tinus veel succes in het huidige seizoen en komend seizoen.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor