De Lauwers ontvangt gemeentelijke subsidie

WARFSTERMOLEN – De Gemeente Noardeast-Fryslân heeft afgelopen donderdagavond (5-3-2020) tijdens de raadsvergadering subsidie toegekend aan VV De Lauwers van €35.000,-. De regionale functie en de bereidwilligheid onder de leden gaf de doorslag (nb. de begroting is voor 70% gecreëerd door inbreng van de eigen leden en omliggende dorpen).

De subsidie is voor het verduurzamen en renoveren van het sportcomplex. Zo zal onder andere de volgende werkzaamheden worden uitgevoerd; spouwmuurisolatie, kunststof kozijnen met HR++ isolatieglas, het vervangen en isoleren van het dak, LED-verlichting trainingsveld en bijveld, zonnepanelen, LED-verlichting binnen en een zonneboilersysteem. De haalbaarheid van de opgestelde plan/begroting is hierdoor (bijna) gerealiseerd. Hierdoor kan er op korte termijn al gestart worden met de werkzaamheden. De leden van de Lauwers zijn zeer enthousiast over de plannen en zijn de gemeente dan ook zeer erkentelijk.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor