En de winnaar is…..EK voetbalpool

Het was een spannende strijd,  de EK pool van de Lauwers. De koppositie werd in de afgelopen maand door verschillende mensen bezet. Bert Jager ging lang aan kop maar greep uiteindelijk naast het podium. Jan Holtrop bevond zich de gehele periode bijna in de top drie en deelt zijn uiteindelijke tweede plaats met Redmar Dijkstra. Redmar bevond zich vanaf de wedstrijd Schotland – Tsjechië (voorspelling 8) in de top vijf.  De meester voorspeller bleek Merwin Kingma te zijn. Sinds de wedstrijd Engeland – Duitsland (voorspelling 43) was hij koploper en dit bleef hij uiteindelijk ook. Merwin verzamelde 120 punten en is daarmee de winnaar van de EK pool VV de Lauwers. Merwin GEFELICITEERD!

 

De prijs uitreiking zal begin volgende seizoen zijn. Voor de gehele stand klik hier

 

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor