Grote clubactie 2018

A.s. zaterdag 15 september is het weer zover! Alle jeugdleden van VV de Lauwers krijgen weer loten om te verkopen voor de grote clubactie. 80% van de omzet gaat naar onze club dus doe je best! Ga naar je opa, oma, pake, beppe, buren, vrienden etc. en verkoop zoveel mogelijk loten. Voor de drie kinderen die de meeste loten hebben verkocht, wacht een mooie prijs! Uiterlijk zaterdag 6 oktober moeten de boekjes weer ingeleverd worden. Dit kan bij je leider en/of trainer.

Ook alle senioren ontvangen een envelop met vier loten. Deze zijn al betaald (zit bij de contributie).

Zaterdag 12 december is de trekking.

Succes allemaal!

Jeugdbestuur VV de Lauwers

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor