Poiesz Jeugd Sponsor Munten Actie 2018 van start

Ook dit jaar organiseert Poiesz Supermarkten weer een Jeugd Sponsor Munten Actie en v.v. De Lauwers doet dit jaar weer mee.
Van 12 februari tot en met 8 april kun je door boodschappen te doen bij de Poiesz (Kollum) onze club weer steunen.

Zo werkt het
Bij iedere tien euro aan boodschappen ontvang je een Jeugd Sponsor Munt. Daarnaast krijg je bij speciale aanbiedingen extra sponsormunten. Doe de verzamelde sponsormunten in de koker van v.v. De Lauwers. Hoe meer munten, des te hoger het sponsorbedrag dat de vereniging van Poiesz ontvangt!

Doorlooptijd actie
Deze actie van de Poiesz loopt van 12 februari tot en met 8 april. In de folder van de Poiesz kun je lezen bij welke aanbiedingen je extra munten ontvangt. Op 24 maart heeft de Lauwers de actie dag bij Poiesz Supermarkt in Kollum.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor