UPDATE bouwcommissie v.v. De Lauwers

FONDSEN & SUBSIDIES
Grotendeels de bedragen die wij in de begroting hebben staan voor subsidies van rijksoverheid, provincie, gemeente en een aantal fondsen zijn inmiddels toegekend. Er zijn nog een klein aantal fondsen en/of stichtingen die nog niet gereageerd hebben op onze aanvraag. Wij hopen op een positieve reactie van hen.
EIGEN INBRENG
Onze eigen acties (belavond Vriendenloterij, bierpong, pubquiz, verkoop aardappelen en uien, olliebollenmix toernooi, après-ski party, blauw-wit feest en Poeisz Jeugd Sponsor Actie) lopen fantastisch!
Het voetbalseizoen is afgelopen i.v.m. het coronavirus. De nog openstaande acties kunnen wij hierdoor helaas niet door laten gaan. Wij zijn van plan onderstaande acties aankomend seizoen alsnog op te pakken.
– Reüniewedstrijd i.v.m. 65 jaar bestaan v.v. De Lauwers (begroot € 1.500,00)
– Feest met bekendmaking eindbedrag (begroot € 1.000,00)
– Verloting na afloop thuiswedstrijden 1e elftal (begroot € 750,00, waarvan al € 500,00 binnen is)
– Kansspel Schijt je rijk! (begroot € 3.500,00, waarvan al € 750,00 binnen is)
De bijdrage van de korfbalafdeling valt ook onder de eigen inbreng. Wij willen hen nogmaals bedanken voor hun bijdrage.
Het streefbedrag voor de obligatielening werd snel bereikt! Voor de provincie en de gemeente is dit ontzettend belangrijk geweest voor het uiteindelijk verstrekken van subsidie. Ook geeft ons dit een extra stimulans om komend seizoen alsnog de acties op te pakken en de renovatie en verduurzaming van ons sportcomplex tot een goed einde te brengen!
De komende tijd zullen de eerste werkzaamheden uitgevoerd worden die betrekking hebben op de renovatie en verduurzaming van ons sportcomplex. Wij houden ons hierbij strikt aan de richtlijnen van het RIVM en het protocol Samen veilig doorwerken.
Binnenkort zullen wij via facebook, de website en via de mail een oproep plaatsen om vrijwilligers te werven voor de werkzaamheden die door hen zullen worden uitgevoerd.
Met elkaar, voor elkaar!
Bouwcommissie De Lauwers
- 04jun
De Lauwers door naar finale ronde nacompetitie
- 28mei
VV De Lauwers blijft inzetten op verduurzaming
- 22mei
De Lauwers wint van FC LEO en pakt de 2e periode
- 17apr
De Lauwers verliest opnieuw van Zeester
- 19dec
En de winnaars zijn…..WK voetbalpool