24 april Voetbalclinic S.C. Heerenveen                            

V.V. de Lauwers organiseert i.s.m. S.C. Heerenveen een voetbalclinic voor leden en eventuele toekomstige leden van V.V. de Lauwers woonachtig in de dorpen: Burum / Munnekezijl / Kollumerpomp / Warfstermolen / Lauwerszijl / Visvliet en Pieterzijl.

 

Wanneer: zaterdag 24 april 2021

Voor wie: jongens en meiden in de leeftijd van 5 tot 19 jaar (dus ook niet leden zijn welkom)

Tijdstip: 13.00 – 15.00 uur

Waar: sportcomplex ’t Meertenust aan de Leegsterweg 11 te Warfstermolen

 

De organisatie van de voetbalclinic is in handen van professionele medewerkers

van sc Heerenveen. SC Heerenveen staat bekend om haar uitstekende jeugdopleiding en komen daarom graag bij v.v. de Lauwers langs met hun voetbalclinic. Een geweldig sportevenement waarbij huidige (en hopelijk toekomstige) jeugdspelers ervaren hoe het is om een echte profvoetballer te zijn. De clinic bestaat uit een spelcircuit met onder andere snelheidschieten, vakschieten, partijvoetbal en een training. De exacte invulling is afhankelijk van het aantal deelnemers en leeftijdscategorieën. Na afloop van de clinic krijgt iedereen een verrassing mee naar huis.

U kunt uw kind (-eren) opgeven door vóór zaterdag 10april a.s. een mail te sturen naar:

Robert Santema (r.santema@outlook.com) of middels opgave via whats app (06-38370030)

 

Er is een maximaal aantal plaatsen beschikbaar van 80 kinderen (vol is vol).

Deze clinic wordt mogelijk gemaakt door K.V. de Lauwers

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor