Voorbereiding V.V de Lauwers Seizoen 2021-2022.

Het nieuwe seizoen staat voor de deur. Waarin ik als trainer enorm naar uitkijk. Nieuwe kansen – een bredere selectie- en een vernieuwde accommodatie en waarin corona bijna weg is. Moeten er voor zorgen dat we met zijn allen er een fantastisch seizoen van gaan maken. Opnieuw kunnen we 5-6 spelers doorschuiven vanuit de JO-19 naar het 1ste elftal. Met daarbij dat de huidige selectie in stand blijft. Super om als trainer te kunnen beschikken over zon brede selectie. Dit omdat veel posities dubbel zijn bezet zodat je veel concurrentie hebt en uiteindelijk ervoor zorgt of hoopt dat het niveau hierdoor om hoog gaat. Maar ook kan dit een negatief effect hebben. Dit omdat niet iedereen elke wedstrijd mee kan spelen met het 1ste elftal. Als trainer wil ik het beste eruit halen. En hoop ik dat iedereen dit ook gaat doen. Omgaan met teleurstellingen hoort hier ook bij. Blijf positief en laat je hoofd niet hangen . iedereen krijgt gelijke kansen. Dus zet hem op en zorg dat je fit bent bij de start van het seizoen. Maar geniet eerst van de vakantie. En dan hoop ik jullie zaterdag 7 augustus te zien bij de start van het nieuwe seizoen .

Tot dan!!! Groet Tinus

Programma voorbereiding

 

Zaterdag 7 augustus.                                Training. 13:30-15:30

Dinsdag 10 augustus.                                Training. 19:30-21:00

Donderdag 12 augustus.                          Training. 19:30-21:00

Zaterdag 14 augustus.                              Wedstrijd. 14:30 THUIS      V.V Buitenpost 2

Dinsdag 17 augustus.                                Training. 19:30-21:00

Donderdag 19 augustus.                          Wedstrijd ?

Zaterdag 21 augustus.                               Lauwersmeertoernooi.

Dinsdag 24 augustus.                                 Training. 19:30-21:00

Donderdag 26 augustus.                            Training. 19:30-21:00

Zaterdag 28 augustus.                                Wedstrijd 14:30 UIT      W.T.O.C 1

Dinsdag 31 augustus.                                  Training. 19:30-21:00

Donderdag 2 september                            Training.19:30-21:00

Zaterdag 4 september                                Bekerwedstrijd.

Dinsdag 7 september                                  Wedstrijd. 19:30 UIT    G.S.V.V 1

Donderdag 9 september                            Training. 19:30-21.00

Zaterdag 11 september                              Bekerwedstrijd.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijden
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor